Šeštadieniais - 15 % nuolaida
Rezervuok

Baidarių nuoma upėje Grūda

Aprašymas ir maršrutai

Rezervuoti

Sudėtingumas

3

Vidurupyje ramus plaukimas, nors ir labai vingiuota upe, tolygiai sunkėti pradeda jau įplaukus į mišką žemupyje(yra užvartų greitoje srovėje), pats įdomiausias, paskutinis ištisinių rėvų kilometras prieš santaką su Merkiu.

Kraštovaizdis

5

Vidurupyje savo vingiais primenanti Šalčią upė, įtekėjusi į spygliuočių mišką tiesiog pakeri ir nepalieka abejingo nė vieno vandens turisto.

Susisiekimas

4

Į plaukimo pradžią ir pabaigą veda asfaltuotas kelias.

Infrastruktūra

5

Upė teka Dzūkijos Nacionalinio parko teritorijoje,  tad ir infrastruktūra išvystyta pakankamai neblogai. Yra įrengtų stovyklaviečių, aplink nemažai kaimo turizmo sodybų.

Apie upę

Grūda – nuostabios gamtos fone besiraitantis itin vingiuotas, pačiame žemupyje sraunus ir rėvėtas upelis, kuriame netrūksta užvartų, vietinės reikšmės lieptelių ir tiltelių puikiai tinka pavasariniams ar rudeniniams vienos dienos plaukimams jau prakutusiems vandenininkams. Taip pat tai gali būti dviejų dienų žygio, pratęsiant plaukimą Merkiu sudėtinė dalis.

Žygių baidarėmis Grūda maršrutai

  • Marcinkonių-Puvočių kelio tiltas – Puvočiai (1 d.12 km)
  • Marcinkonių – Puvočių kelio tiltas – Merkinė (1-2d. 27 km)

Rezervacija

Susisiekite su mumis

Šioje upėje organizuojame plaukimus didesnėms grupėmis (nuo 40 žmonių). Jeigu jūsų kolektyvas yra mažesnis, rekomenduojame rinktis nuostabią upęVerknę
Ačiū! Jūsų žinutė yra sėkmingai išsiųsta
Oops! Something went wrong while submitting the form.