Plaukimas Rio Maranon aukštupiu (Peru)

Nepalas - plaukimas Tamur upe
Kalnų upė
Kada:
2022-11-03
Trukmė:
21 diena
Kur:
Peru
Upės:
Rio Maranon aukštupys
Kaina žmogui:
Eur
Dėl detalios informacijos, užpildykite žemiau esančią formą arba skambinkite mums telefonu:
Spauskite žemiau esanį mygtuką "Rezervuoti" arba skambinkite telefonu:
8 - 687  10 836

Taip, kaip iš visų visų gražiausių ir mieliausių pasaulio moterų, pačių pačiausia yra žmona, taip ir iš aplankytų svečių šalių, pačių pačiausia yra PERU !
2016 - aisiais, kelionė į šią šalį ir plaukimas vienos iš dviejų svarbiausių Didžiosios Amazonės ištakų upių RIO MARANON (aukštupiu), buvo žymaus JAV vandenininko, Rocky Contos, inicijuotos protesto akcijos prieš ketinamas statyti upėje užtvankas ir mūsų siekio iškelti trispalvę, visuose pasaulio žemynuose, dalis.

2017-ji jau buvo numatyti, kaip užtvankų statybų pradžios metai. Visgi, ar dėl savo godumo, ar dėl durnumo, ar dėl to, kad tiesiog užrūstino Inkų Dievus, užtvankų statybų iniciatoriai giliai įklimpo į korupcijos skandalus ir bent jau kol kas statybos nevyksta.
2022 lapkritis (maždaug trys savaitės) - ideali proga sugrįžti ar pirmą kartą aplankyti šią šalį, nusiprausti šventu RIO MARANON vandeniu, aplankyti pasaulio stebuklą - Machu Picchu ir pernakvoti, gyvybe knibždančiose Amazonijos džiunglėse !

Šiek tiek detaliau:

Preliminari data: 2022 lapkričio 3-24 dienos

Upė: Rio Maranon aukštupys (IV kat., (du slenksčiai IV+), Puchka (aukštis 2080 m). - Chuchus (aukštis 1600 m) 127 km., 7-8 dienos autonominio plaukimo )

Preliminarus kelionės maršrutas: Amsterdamas, Frankfurtas, Barselona ar kitas Europos miestas - Lima (lėktuvu) - hostelis Huaraze (aukštis 3000 m. viešuoju arba samdytu transportu) - plaukimo startas Puchka (samdytu transportu) - finišas Chuchus (katamaranais) - Trujillo (samdytu arba viešuoju transportu) - Cusco (lėktuvu arba autobusu) - Aguas Caltentes (traukiniu) - Machu Picchu (pėsčiomis arba autobusiuku) Tolimesnė kelionės dalis bus derinama su žygio dalyviais, bet būtinai vyksime kelioms dienoms į Amazonės džiunglių gilumą 😉

Susisiekite su mumis

Rezervacija

Ačiū! Jūsų žinutė yra sėkmingai išsiųsta
Oops! Kažkas sutriko...

Kiti renginiai

No items found.