Šeštadieniais - 15 % nuolaida
Rezervuok

Baidarių nuoma grupėms

Įmonėms    

Turėdami ilgametę patirtį šioje srityje, galime suorganizuoti plaukimą Verkne, Grūda ar Merkiu tiek mažam, tiek labai dideliam (iki 200 žmonių) kolektyvui su nakvyne nameliuose, kaimo turizmo sodybose ar be nakvynės. Taip pat galime pasirūpinti ir Jūsų maitinimu.

Moksleiviams ir mokytojams

Puikiai suprasdami, kad tokio pobūdžio mokslo metų palydėtuvės, didelis džiaugsmas mokiniams, bet nemažas galvos skausmas tėvams, o ypač klasių auklėtojoms/jams, pasistengėme minimalizuoti jų  rūpesčius, pasiūlydami (jei reikia) patyrusį lydintį irkluotoją upėje ir šiltą, ką tik pagamintą naminį maistą parplaukus.

šeimoms su vaikais

Dažnai šeimos, suplanavusios plaukimą baidarėmis, tuo pačiu sudaro ypatingai gerą progą seneliams pasidžiaugti savo anūkais. Mes jokiu būdu nenorime skatinti, tokio džiaugsmo iš senelių atimti, tačiau privalome informuoti, kad tinkamai įvertinus jėgas bei pasirinkus atitinkamą maršrutą, plaukimas su vaikais tikrai nėra pavojingas, sukelia labai daug gerų emocijų, skatina vaikų ir tėvų artumą, tvirtina šeimos saitus, bei ugdo mylintį gamtą ir savo gimtąjį kraštą ateities pilietį.

ekstremalams

Patys būdami nepagydomi, srauniausiųjų Lietuvos upelių pacientai, nuolat iš orų prognozuotojų laukiantys "blogų žinių"  apie apsemtas gatves ir patvinusias upes, mielai į šią avantiūrą įtrauksime ir Jus !
Palaipsniui, žinoma, iš lėto, pradedant nuo kajakų valdymo pradmenų vasarinėje kajakininkų mokyklėlėje (nuoroda į mokyklėlės turinį) ir tęsiant pamokas vis sraunesnėse Lietuvos ir pasaulio upėse !

studentams

Atrodo, kad dar neseniai ir patys išgyvenome tą būseną, kai po sunkiausios gyvenimo sesijos, nežmoniškai norisi į gamtą, o kišenėje "švilpauja vėjai"...Jei Jūsų būsena panaši, Jums pas
mus !
Pirmadienį - penktadienį ir sekmadienį, plaukiant Verkne, studentams su studento pažymėjimu taikome, net 25 proc. nuolaidą baidarių nuomai ir apgyvendinimo paslaugoms !

Dėl  grupinės kelionės orgranizavimo susisiekite su mumis